Teltonika | DIN rail mounting kit PR5MEC00
Prekės kodas: @2275478
8,02 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.053 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Volume (m3) | 0.000154 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 11221 dalių |
| Producer | Teltonika |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DIN rail mounting kit PR5MEC00 |
| Warranty | 6 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.