TEFAL Vacuum Cleaner | GF7540FO X-Clean 10 | Cordless operating | Stick | 200 W | 100-240 V | Operating time (max) 60 min | White/Silver
Prekės kodas: @2277748
470,47 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 725.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 7.55 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 6.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 975.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | TEFAL |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Gylis | 27 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76 dB |
| Drėgnas siurbimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GF7540FO X-Clean 10 |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum Cleaner |
| Plovimo funkcija | No |
| Veikimo laikas (max) | 60 min. |
| Gaminio spalva | White/Silver |
| Tipas | Stick |
| Plotis | 23 cm |
| Įtaiso tipas | Cordless operating |
| Galingumas | 200 W |
| Dulkių talpa | N/A l |
| Vandens bako talpa | N/A l |
| Akumuliatoriaus tipas | Rechargeable batteries |
| Įtampa | 100-240 V |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.