TEFAL Pots and pans set, 4 pcs | L7629453 Ingenio Daily Chef | Frying | Diameter 18/22/26 cm | Suitable for induction hob | Removable handle
Prekės kodas: @2277339
91,83 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 295.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | TEFAL |
| Palette Qty | 127 dalių |
| Tinkamas plauti indaplovėje | No |
| Tipas | Frying |
| Nelipni danga | Yes |
| Skersmuo | 18/22/26 cm |
| Dangtis pridėtas | No |
| Tinkama indukcinėms viryklėms | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | L7629453 Ingenio Daily Chef |
| Gamintojo prekės serija | Pots and pans set, 4 pcs |
| Rankenėlės(-ių) funkcijos | Removable handle |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.