TEFAL Pan | G7320434 Duetto+ | Frying | Diameter 24 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Black/Silver
Prekės kodas: @2277337
21,69 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 3.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 689.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | TEFAL |
| Palette Qty | 244 dalių |
| Tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Gaminio spalva | Black/Silver |
| Tipas | Frying |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Nelipni danga | Yes |
| Skersmuo | 24 cm |
| Dangtis pridėtas | No |
| Tinkama indukcinėms viryklėms | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G7320434 Duetto+ |
| Gamintojo prekės serija | Pan |
| Rankenėlės(-ių) funkcijos | Fixed handle |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.