TEFAL | Pan | B5690653 Easy Plus | Frying | Diameter 28 cm | Not suitable for induction hob | Fixed handle
Prekės kodas: @2275441
17,30 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 273 mm |
| Gross height (mm) | 77 mm |
| Gross weight | 0.584 kg |
| Gross width (mm) | 450 mm |
| Net weight | 0.384 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00945945 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Šildymo indikatorius | Thermo-Spot ® temperature indicator |
| Medžiaga | Aluminum |
| Nelipni danga | Yes |
| Kitos savybės | Everyone knows cooking takes time – but cleaning doesn't have to be! The Tefal Easy Plus pan was created to make your life easier. Thanks to the non-stick coating that covers the entire pan, it is always smooth and cleaning is extremely easy. Easy Plus is your way to delicious meals and hassle-free cleaning; For all heat sources except induction. |
| Skersmuo | 28 cm |
| Dangtis pridėtas | No |
| Tinkama indukcinėms viryklėms | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B5690653 Easy Plus |
| Gamintojo prekės serija | Pan |
| Tipas | Frying |
| Rankenėlės(-ių) funkcijos | Fixed handle |
| Palette Qty | 183 dalių |
| Producer | TEFAL |
| Tinkama | Not suitable for induction hob |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.