TEFAL | Food Steamer | VC139810 | Black | 800 W | Capacity 6 L | Number of baskets 2
Prekės kodas: @2275641
37,89 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross weight | 2.75 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 1.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02832 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VC139810 |
| Talpa | 6 l |
| Galingumas | 800 W |
| Integruotas laikmatis | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Lengva valyti | Yes |
| Automatinis šilumos palaikymas | No |
| Krepšių kiekis | 2 |
| Ekranas | No |
| Vandens bako talpa | 1 l |
| Gamintojo prekės serija | Food Steamer |
| Palette Qty | 61 dalių |
| Producer | TEFAL |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.