TEFAL | Express Essential Steam Station | SV6116E0 | 2200 W | 1.4 L | 5 to 6 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | White/ Blue
Prekės kodas: @2275469
87,88 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross weight | 3.7 kg |
| Gross width (mm) | 212 mm |
| Net weight | 2.411 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1269 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.289 kg |
| Volume (m3) | 0.0243906 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SV6116E0 |
| Gaminio spalva | White/ Blue |
| Maksimalus garų slėgis | 5 to 6 bar |
| Garų palaikymo funkcija | Yes |
| Gamintojo prekės serija | Express Essential Steam Station |
| Kitos savybės | Ceramic Xpress Glide Heating plate technology; Against dripping; Continuous reasration; Indicator for the appearance of tartar; Steam impact concentrated at top of heating plate |
| Galingumas | 2200 W |
| Vandens bako talpa | 1.4 l |
| Garo srovės našumas | 270 g/min. |
| Nuolatinis garas | 120 g/min. |
| Valdymo tipas | Manual |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Kalkių šalinimo funkcija | Yes |
| Vertikalaus garo funkcija | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 410 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 7.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.977 kg |
| Producer | TEFAL |
| Palette Qty | 60 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.