TEFAL | Comfort Knife set with stand | K221SA14 | Knife set | 6 pc(s)
Prekės kodas: @2276589
37,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | TEFAL |
| Net weight | 1.59 kg |
| Palette Qty | 625 dalių |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tipas | Knife set |
| Kitos savybės | Two-color identification ring for easy identification of the knife in the block storage (gray for stainless steel and white for ceramic); Block with thermal wood treatment, without any chemical substance in the production process; Non-slip rubber feet protect your countertop |
| Medžiaga | Stainless steel/Wooden |
| Tinkamas plauti indaplovėje | No |
| Asmenų skaičius | N/A |
| Pridėtų gaminių skaičius | 6 dalių |
| Number of knives | 5 (Bread knife 20 cm, Carving knife 20 cm, Utility knife 12 cm, Cutting knife 9 cm, Chef's knife 15 cm) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K221SA14 |
| Gamintojo prekės serija | Comfort Knife set with stand |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.