TEFAL Air Fryer and Multicooker | MY741CF0 Actifry | Power 1334 W | Capacity 6 L | Black/Silver
Prekės kodas: @2277016
201,13 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 404.00 mm |
| Gross height (mm) | 404.00 mm |
| Gross weight | 9.70 kg |
| Gross width (mm) | 404.00 mm |
| Net weight | 7.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1695.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TEFAL |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Galingumas | 1334 W |
| Programų skaičius | 14 |
| Talpa | 6 l |
| Gaminio spalva | Black/Silver |
| Įtampa | 220-240 V |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Specialios funkcijos | Fryer and multicooker: Tefal Actifry is a fryer and multicooker in one, giving you even more cooking options; Actifry Technology: Enjoy delicious, even results guaranteed thanks to Actifry technology that mixes and frys at the same time; MyTefal App : Recipes for Tefal Actifry are available in a dedicated smartphone app; Keeping warm: The multicooker keeps food warm after cooking |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MY741CF0 Actifry |
| Gamintojo prekės serija | Air Fryer and Multicooker |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Funkcijos | Cooking, pasta cooking, steaming, rice cooking, grilling, baking, heating, yogurt making, frying, drying, slow cooking |
| Nelipni danga | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.