Targus | TBT92602GL | Cypress Briefcase with EcoSmart | Fits up to size 15.6 ” | Briefcase | Grey | Shoulder strap
Prekės kodas: @2275970
41,94 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 253.00 mm |
| Gross height (mm) | 328.00 mm |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Gross width (mm) | 93.00 mm |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Producer | Targus |
| Palette Qty | 224 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TBT92602GL |
| Gamintojo prekės serija | Cypress Briefcase with EcoSmart |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 15.6 col. |
| Petnešėlė | Yes |
| Medžiaga | ECO 300 |
| Dėklo tipas | Briefcase |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15.6 col. |
| Spalva | Grey |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.