Targus | TBB58702GL | Cypress Convertible Backpack with EcoSmart | Fits up to size 15.6 ” | Backpack | Grey
Prekės kodas: @2275966
52,71 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 465.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Net weight | 0.93 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 110 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Targus |
| Palette Qty | 952 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TBB58702GL |
| Gamintojo prekės serija | Cypress Convertible Backpack with EcoSmart |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 15.6 col. |
| Medžiaga | ECO 300 |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15.6 col. |
| Spalva | Grey |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.