Targus | Privacy Screen for 24-inch 16:10 Monitors
Prekės kodas: @2275968
68,77 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 578.00 mm |
| Gross weight | 0.89 kg |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Net weight | 0.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Producer | Targus |
| Palette Qty | 808 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Privacy Screen for 24-inch 16:10 Monitors |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.