Sunsystem | PSM50 | Suspended Storage Tank, 50L
Prekės kodas: @2276620
187,05 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Net weight | 17.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.16 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PSM50 |
| Gamintojo prekės serija | Suspended Storage Tank, 50L |
| Producer | Sunsystem |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.