SUNRED | Heater | SMQ2000A, Elekra Quartz Standing | Infrared | 2000 W | Black | IP34
Prekės kodas: @2275620
92,46 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 8.8 kg |
| Gross width (mm) | 530 mm |
| Net weight | 8 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.0603935 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SMQ2000A, Elekra Quartz Standing |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Infrared |
| Galingumas | 2000 W |
| Gamintojo prekės serija | Heater |
| Kitos savybės | 3 different positions: 650/1300/2000 Watt. Maximum heat range: 14 m2. Cable cord: 1.8 m. On/off switch: pull cord. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kaitinimo elemento medžiaga | Quartz |
| IP klasė | IP34 |
| Gyvavimo trukmė | 3000 h |
| Palette Qty | 29 dalių |
| Producer | SUNRED |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.