Raidsonic | External card reader with multi-USB connector | External | Micro SDHC, Micro SDXC, microSD 3.0 UHS-I SD, SDHC, SDXC, SD 2.0 UHS-I, MMC | external
Prekės kodas: @2270565
11,77 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.067 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Suderinamos atminties kortelės | Micro SDHC, Micro SDXC, microSD 3.0 UHS-I SD, SDHC, SDXC, SD 2.0 UHS-I, MMC |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | external |
| Duomenų perdavimo sparta | 480 Mbit/ai |
| Paketo matmenys (P x G x A) | 107 x 200 x 46 col. |
| Įjungti ir žaisti | Y |
| Greitasis jungiklis | Yes |
| Medžiaga | Aluminium |
| Vidinis | External |
| USB maitinimas | Yes |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Specialios funkcijos | Micro SDHC, Micro SDXC, microSD 3.0 UHS-I SD, SDHC, SDXC, SD 2.0 UHS-I, MMC |
| Spalva | Black., |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | External card reader with multi-USB connector |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.037 kg |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 6776 dalių |
| Producer | Raidsonic |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.










































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.