Programuojamas termostatas Feelspot WTH08.16W WiFi, baltas, Tuya, Smart Life
Prekės kodas: @2266667
0 out of 5
    Aprašymas
    Valdymas balsu
    Valdymas programėle
    Privalumai:
    • Modernus aliuminis korpusas;
    • Ratu sukamas ekranas su AMB light tipo apšvietimu;
    • Nustatyta temperatūra palaikoma 1°C tikslumu;
    • WiFi ryšio palaikymas;
    • Skirtas valdyti elektros, vandens bei dujinio šildymo sistemų veikimą;
    • Laiko, drėgmės, temperatūros, orų atvaizdavimas;
    • Galimybė valdyti balsu (Alexa);
    • 6H grūdintas stiklas apsaugo ekraną nuo subraižymų;
    • Programuojamas arba rankinis veikimo režimas.
    Techninės savybės:
    • Įtampa: 95-240 V AC;
    • Nustatytos temperatūros paklaida: +-1°C;
    • Grindų jutiklis: NTC3950, 10K;
    • Maksimali apkrova: 5A vandens šildymas, dujinis katilas, 16A šildymas elektra;
    • Ribinės temperatūros diapazonas: 5 – 70°C;
    • Temperatūros reguliavimo diapazonas: 5 – 35°C;
    • Energijos sąnaudos: <1.5W;
    • Korpuso medžiaga: PC + ABS (atsparus ugniai);
    • Matmenys (mm): 86 x 86 x 60;
    • Programuojamas;
    • Montavimas: sieninis;
    • Apsaugos klasė: IP20;
    • Ryšys: WiFi 2.4 GHz.