Powershred | 53C | Black | 23 L | Shredding CDs | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 10 sheets per pass | Cross-Cut Shredder
Prekės kodas: @2270191
95,59 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Popieriaus smulkinimas | 10 sheets per pass |
| Kompaktinių diskų smulkinimas | Yes |
| Kreditinių kortelių smulkinimas | Yes |
| Krepšio talpa | 23 l |
| Popieriaus tvarkymo standartas / išvestis | 10 sheets per pass |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 53C |
| Gamintojo prekės serija | Powershred |
| Gaminio spalva | Black |
| Net weight | 4.68 kg |
| Gross weight | 7.4 kg |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.036454375 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.72 kg |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Gross height (mm) | 425 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2475 g |
| Plastic (No PET) | 245 g |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Producer | Fellowes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.












































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.