PM135050A4 | 135 g/m² | A4 | A4 | Matte Photo Paper
Prekės kodas: @2269970
4,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Medijos dydis (1 skaidrė) | A4 |
| Tipas | Matte Photo Paper |
| Pakuotės tipas | 50 Sheets |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PM135050A4 |
| Dydis | A4 |
| Density | 135 g/m² |
| Net weight | 0.40 kg |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | ColorWay |
| Palette Qty | 2174 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.