Photo Paper 20 pcs. | PG180020A4 | Glossy | White | 180 g/m² | A4
Prekės kodas: @2271343
4,65 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Gross weight | 0.298 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Net weight | 0.275 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.000774 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PG180020A4 |
| Tipas | Glossy |
| Spalva | White |
| Dydis | A4 |
| Gamintojo prekės serija | Photo Paper 20 pcs. |
| Density | 180 g/m² |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1116 dalių |
| Producer | ColorWay |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.