Photo Paper 100 pc. | PG1801004R | Glossy | 180 g/m² | 10 x 15 cm
Prekės kodas: @2271298
5,42 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross weight | 0.305 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Net weight | 0.282 kg |
| Packing quantity | 50 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.000495 m³ |
| Tipas | Glossy |
| Dydis | 10 x 15 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PG1801004R |
| Gamintojo prekės serija | Photo Paper 100 pc. |
| Density | 180 g/m² |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Net weight master carton | 15.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.267 kg |
| Palette Qty | 3200 dalių |
| Producer | ColorWay |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.