Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9330/09 | Bagless | Power 900 W | Dust capacity 1.5 L | Red
Prekės kodas: @1971598
99,37 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 7.19 kg |
| Net weight | 6.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PowerPro Compact FC9330/09 |
| Valdiklio padėtis | Electronic power control on appliance |
| Gaminio spalva | Red |
| Teleskopinis vamzdis | Metal 2-piece telescopic tube |
| Kietų grindų valymo efektyvumo klasė | E |
| Specialusis antgalis | TriActive nozzle for 3-way cleaning action |
| Kilimo valymo efektyvumo klasė | C |
| Energijos efektyvumo klasė | AAA |
| Pakartotinio dulkių išpūtimo klasė | A |
| Filtro tipas | Allergy filter |
| HEPA filtravimo sistema | No |
| Specialios funkcijos | PowerCyclone 5 technology. Allergy filter captures 99.9% of fine dust. |
| Priedai pridėti | Crevice tool, Integrated brush, TriActive nozzle. |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76 dB |
| Galingumas | 900 W |
| Lanksti žarna | Yes |
| Variklio apsaugos filtras | Yes |
| Belaidis | No |
| Plaunamas filtras | Yes |
| Kabelio ilgis | 6 m |
| Aktyvus spindulys | 9 m |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05292 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.13 kg |
| Paper/Pasteboard | 1109 g |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Dulkių talpa | 1.5 l |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Tipas | Bagless |
| Palette Qty | 31 dalių |
| Producer | Philips |
| Plastic (No PET) | 21 g |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.








































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.