Philips | Vacuum cleaner | FC8243/09 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 3 L | Red/Black
Prekės kodas: @2275642
95,02 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 318 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 6.2 kg |
| Gross width (mm) | 515 mm |
| Net weight | 4.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.049131 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Red/Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FC8243/09 |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Galingumas | 900 W |
| Šlapias ir sausas naudojimas | No |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77 dB |
| Kabelio ilgis | 6 m |
| Aktyvus spindulys | 9 m |
| Dulkių talpa | 3 l |
| Teleskopinis vamzdis | Metal two-part telescopic tube |
| Priedai pridėti | 2-in-1 brush; Crevice tool |
| Specialios funkcijos | 99.9% dust pick-up |
| Dulkių rinktuvo tipas | Bag |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Tipas | Bagged |
| Plotis | 26.3 cm |
| Aukštis | 22 cm |
| Gylis | 40.3 cm |
| Filtro tipas | Allergy filter |
| Dulkių maišelio tipas | S-bag Classic Long Performance |
| Ratų medžiaga | Plastic |
| Palette Qty | 35 dalių |
| Producer | Philips |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.