Philips Steam Station | PSG6064/80 6000 Series PerfectCare | 2400 W | 1.8 L | 8 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function
Prekės kodas: @2296333
192,60 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 227.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 4.4 kg |
| Gross width (mm) | 342.00 mm |
| Net weight | 3.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 26.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1956 g |
| Plastic (No PET) | 44 g |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Philips |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Nuolatinis garas | 150 g/min. |
| Galingumas | 2400 W |
| Maksimalus garų slėgis | 8 bar |
| Vandens bako talpa | 1.8 l |
| Laido ilgis | 1.6 m |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Kalkių šalinimo funkcija | Yes |
| Garo srovės našumas | 600 g/min. |
| Vertikalaus garo funkcija | Yes |
| Garų palaikymo funkcija | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PSG6064/80 6000 Series PerfectCare |
| Gamintojo prekės serija | Steam Station |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.