Philips Smart WiFi Candle C37, 3pcs pack | E14 | 4.9 W | Tunable White
Prekės kodas: @1975317
25,98 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 86.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1138 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Philips Smart WiFi Candle C37, 3pcs pack |
| Power supply voltage | 220-240 V |
| Dangtelio tipas | E14 |
| Šviesos spalva | Tunable White |
| Gyvavimo trukmė | 15000 h |
| Galingumas | 4.9 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Producer | Philips Smart |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.