Philips Smart Philips Smart WiFi Filament Clear ST64 RGB | E27 | 6.3 W | Full colour
Prekės kodas: @1975318
21,34 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1293 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Philips Smart WiFi Filament Clear ST64 RGB |
| Power supply voltage | 220-240 V |
| Dangtelio tipas | E27 |
| Šviesos spalva | Full colour |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Gyvavimo trukmė | 15000 h |
| Ekvivalentinės lemputės galingumas | 40 W |
| Galingumas | 6.3 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Energy consumption | 7 kWh/1000h |
| Producer | Philips Smart |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.







































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.