Philips Smart Feeder with Camera | PAW5320/02 5000 Series
Prekės kodas: @1981753
124,20 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 377.00 mm |
| Gross weight | 2.53 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 584.00 g |
| Plastic (No PET) | 146.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.73 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 89 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PAW5320/02 5000 Series |
| Gamintojo prekės serija | Smart Feeder with Camera |
| Matmenys (P x G x A) | 21 x 21 x 36 cm |
| Specialios funkcijos | Imaging technology, anti-clogging technology, camera, power, schedule, privacy mode |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.