

Philips OneBlade Replacement Blades, 4pcs | QP240/50
Prekės kodas: @2296381
0 out of 5
39,04 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Philips |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 107 mm |
| Gross width (mm) | 99 mm |
| Gross height (mm) | 24 mm |
| Volume (m3) | 0.000254232 m³ |
| Net weight | 0.03 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 3398 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | QP240/50 |
| Gamintojo prekės serija | OneBlade Replacement Blades, 4pcs |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.