Philips | Milk circuit cleaner sachets | CA6705/10
Prekės kodas: @2275772
8,71 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CA6705/10 |
| Gamintojo prekės serija | Milk circuit cleaner sachets |
| Ferrous metals | 4.00 g |
| Kitos savybės | Improve the taste of your coffee speciality; Protects the milk circuits from being clogged by milk residue; Regular cleaning prolongs lifespan of milk-frothing parts |
| Kiekis dėžutėje | 6 dalių |
| Palette Qty | 11212 dalių |
| Producer | Philips |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.