Philips Hue WCA Appear Outdoor Wall Lantern, Inox | 8 W | 2000-6500 Hue White Colour Ambiance
Prekės kodas: @1977868
146,49 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 1.29 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Philips Hue |
| Palette Qty | 429 dalių |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Šviesos spalva | 2000-6500 Hue White Colour Ambiance |
| Power supply voltage | 220-240 V |
| Galingumas | 8 W |
| Šviesos srautas | 1180 lm |
| Lemputės tipas | LED |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Apsaugos klasė | IP44 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WCA Appear Outdoor Wall Lantern, Inox |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.