Philips Hue W 810 A60 2P EU | E27 | 7 W | Warm white to cool white light | Bluetooth, Zigbee
Prekės kodas: @2277549
23,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 174.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 146.00 mm |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 66.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Philips Hue |
| Palette Qty | 945 dalių |
| Power supply voltage | 220 – 240 V |
| Galingumas | 7 W |
| Dangtelio tipas | E27 |
| Šviesos srautas | 810 lm |
| Palaikomi tinklo protokolai | Bluetooth, Zigbee |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Gyvavimo trukmė | 50000 h |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Spalvinė temperatūra | 2700 K |
| Šviesos spalva | Warm white to cool white light |
| Ekvivalentinės lemputės galingumas | 60 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | W 810 A60 2P EU |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.