Philips Hue W 1600 A67 1P EU | E27 | 13.5 W | Soft white light | Bluetooth and Zigbee
Prekės kodas: @1981581
23,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Philips Hue |
| Palette Qty | 1587 dalių |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Šviesos spalva | Soft white light |
| Power supply voltage | 220-240 V |
| Galingumas | 13.5 W |
| Dangtelio tipas | E27 |
| Šviesos srautas | 1600 lm |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Lemputės tipas | LED |
| Palaikomi tinklo protokolai | Bluetooth and Zigbee |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | W 1600 A67 1P EU |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Spalvinė temperatūra | 2700 K |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.