Philips Hue | Tap dial switch black | Black
Prekės kodas: @2296331
41,97 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 174.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1604 dalių |
| Svoris | 100 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0/40 °C |
| Suderinamas su „Android“ įrenginiais | Yes |
| Programinės aparatinės įrangos tobulinimas | Yes |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 – 80 % |
| Valdoma nuotoliniu būdu | Yes |
| Naudoti per „iPhone“/„iPad“ | Yes |
| Valdymo protokolai | HomeKit compatible; Philips Hue App IOS 15 and above Android 10.0 and above; Software upgradeable |
| Tipas | Indoor |
| Matmenys (P x G x A) | 80x6x80 mm |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tap dial switch black |
| Apsaugos klasė | Class III |
| Gross depth master carton | 155 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.616 kg |
| Tare weight master carton | 0.035 kg |
| Producer | Philips Hue |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.