Philips Hue Starter set: 3 GU10 bulbs, dimmer switch, Hue Bridge Pro | GU10 | Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth
Prekės kodas: @2296619
162,69 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 1.01 kg |
| Gross width (mm) | 176.00 mm |
| Net weight | 0.51 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 403 g |
| Plastic (No PET) | 101 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Philips Hue |
| Palette Qty | 320 dalių |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Plotis | 176 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Dangtelio tipas | GU10 |
| Palaikomi tinklo protokolai | Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Apsaugos klasė | IP20 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Starter set: 3 GU10 bulbs, dimmer switch, Hue Bridge Pro |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Spalvinė temperatūra | 2000-6500 K |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.