Philips Hue | Hue Wall Switch Module | White
Prekės kodas: @2296268
37,83 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.094 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Net weight | 0.041 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Paper/Pasteboard | 46 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Tare weight (kg) | 0.053 kg |
| Volume (m3) | 0.0006545 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Hue Wall Switch Module |
| Operating temperature | 0/35 °C |
| Specialios funkcijos | Installed behind light switches, the Philips Hue wall switch module lets you use existing switches with your Philips Hue smart lights. Your lights always stay powered on and reachable – and you can even use the switch to set multiple scenes on an individual light or in a Room or Zone |
| Apsaugos klasė | IP20 |
| Matmenys (P x G x A) | 38x10x43 mm |
| Gross depth master carton | 185 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Net weight master carton | 0.376 kg |
| Tare weight master carton | 0.036 kg |
| Palette Qty | 1944 dalių |
| Producer | Philips Hue |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.