Philips Hue | Hue Motion Sensor | White
Prekės kodas: @2296269
37,83 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.145 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.093 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Paper/Pasteboard | 42 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000539 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Hue Motion Sensor |
| Operating temperature | 0/40 °C |
| Techniniai parametrai | Requires a Philips Hue bridge; Daylight sensor detects light |
| Specialios funkcijos | Controllable via Philips Hue App; Controllable via voice control available: Amazon Alexa; Google Assistant; Apple HomeKit; Microsoft Cortana |
| Apsaugos klasė | IP42 |
| Kitos savybės | Trigger your smart lights with movement. The battery-powered Hue motion sensor can be easily installed anywhere in your home |
| Matmenys (P x G x A) | 55x30x55 mm |
| Gross depth master carton | 155 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.58 kg |
| Tare weight master carton | 0.028 kg |
| Palette Qty | 2476 dalių |
| Producer | Philips Hue |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.