Philips Hue | Hue Go Portable Light | 6 W | White and color ambiance | Zigbee
Prekės kodas: @1972315
73,62 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.917 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Net weight | 0.342 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.00451 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 575 g |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palaikomi tinklo protokolai | Zigbee |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Hue Go Portable Light |
| Techniniai parametrai | Take your smart light with you with the portable Hue Go. From a playful splash of color to a mood-setting dinner table centerpiece, the Hue Go makes it fun and easy to set the perfect light. Connect to the Hue Bridge for smart control. |
| Power supply voltage | 100 – 240 V |
| Šviesos spalva | White and color ambiance |
| Gyvavimo trukmė | 20000 h |
| Šviesos srautas | 300 lm |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Galingumas | 6 W |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 3.668 kg |
| Tare weight master carton | 0.353 kg |
| Palette Qty | 332 dalių |
| Producer | Philips Hue |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.