Philips Hue Gradient Signe Table Lamp | White
Prekės kodas: @2296423
177,18 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 576.00 mm |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Philips Hue |
| Palette Qty | 73 dalių |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Šviesos spalva | White |
| Šviesos srautas | 1040 lm |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Gradient Signe Table Lamp |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.