Philips Hue Aurelle square panel light, Black | 2200-6500 Hue White Ambiance
Prekės kodas: @1980928
114,07 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 2.54 kg |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 752.00 g |
| Plastic (No PET) | 188.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Philips Hue |
| Palette Qty | 100 dalių |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Šviesos spalva | 2200-6500 Hue White Ambiance |
| Plotis | 116 mm |
| Aukštis | 385 mm |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Apsaugos klasė | IP20 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Aurelle square panel light, Black |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.







































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.