Philips | Grilling set, Airfryer attachment 3.2 and 4.2 l | HD9926/00
Prekės kodas: @2276630
23,39 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 67.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 422 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HD9926/00 |
| Gamintojo prekės serija | Grilling set, Airfryer attachment 3.2 and 4.2 l |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.