Philips | DST7051/30 7000 Series | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 50 g/min | Dark purple | Steam boost performance 250 g/min
Prekės kodas: @2276561
74,69 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 4.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Philips |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Palette Qty | 160 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 475 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Gaminio spalva | Dark purple |
| Tipas | Steam Iron |
| Nuolatinis garas | 50 g/min. |
| Laido ilgis | 2 m |
| Galingumas | 2800 W |
| Garo srovės našumas | 250 g/min. |
| Garų palaikymo funkcija | Yes |
| Pado tipas | SteamGlide Elite |
| Vertikalaus garo funkcija | Yes |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Apsaugos nuo nutekėjimo funkcija | Yes |
| Vandens bako talpa | 300 ml |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DST7051/30 7000 Series |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.