Philips | Daily Collection Coffee maker | HD7432/20 | Drip | 750 W | Black
Prekės kodas: @1973995
31,87 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 198.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 2.69 kg |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 690.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.69 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HD7432/20 |
| Gamintojo prekės serija | Daily Collection Coffee maker |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | Black |
| Galingumas | 750 W |
| Kitos savybės | Drip stop; Brewing time for a jug: 10; Removable filter holder |
| Energijos taupymo režimas | Auto shut-off after 30 min. for energy saving and safety |
| Priedai pridėti | Glass jug |
| Kavos padavimo tipas | Grounded coffee |
| Kavos aparato tipas | Drip |
| Medžiaga | Plastic |
| Savaime išsivalantis | No |
| Automatinis kalkių šalinimas | No |
| Puodelių talpa | 2-7 puodelių |
| Įtaisytas pieno antgalis | No |
| Reguliuojamas kavos striprumas | No |
| Vandens bako talpa | 0.6 l |
| Puodelių šildytuvas | No |
| Plotis | 21 cm |
| Aukštis | 27 cm |
| Gylis | 17.2 cm |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Svoris | 1.42 kg |
| Palette Qty | 138 dalių |
| Producer | Philips |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.







































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.