Philips | Coffee Machine | EP5549/70 Series 5500 LatteGo | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1500 W | Black
Prekės kodas: @2276059
626,33 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 493.00 mm |
| Gross height (mm) | 473.00 mm |
| Gross weight | 9.60 kg |
| Gross width (mm) | 289.00 mm |
| Net weight | 8.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 845 g |
| Plastic (No PET) | 45 g |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 24 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Black |
| Galingumas | 1500 W |
| Puodelių talpa | 2 puodelių |
| Įtaisytas pieno antgalis | Yes |
| Reguliuojamas kavos striprumas | Yes |
| Kavos aparato tipas | Automatic |
| Kavos pupelių talpa | 275 g |
| Vandens bako talpa | 1.8 l |
| Siurblio slėgis | 15 bar |
| Priedai pridėti | Measuring spoon, Water hardness test strip, AquaClean filter, Lubricant tube, LatteGo storage cap |
| Grinder type | 12 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EP5549/70 Series 5500 LatteGo |
| Gamintojo prekės serija | Coffee Machine |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.