Philips | Business Monitor | 40B1U5601H/00 | 40 ” | IPS | 21:9 | 100 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | Black
Prekės kodas: @2275835
551,40 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 1070.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 15.23 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Net weight | 14.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Tare weight (kg) | 1.13 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 130 g |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 40B1U5601H/00 |
| Gamintojo prekės serija | Business Monitor |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 100W |
| Proporcija | 21:9 |
| Ekrano įstrižainė | 40 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.