Philips | B Line | 346B1C/00 | 34 ” | VA | WQHD | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
Prekės kodas: @2272512
355,14 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 930 mm |
| Gross height (mm) | 282 mm |
| Gross weight | 15.32 kg |
| Gross width (mm) | 525 mm |
| Net weight | 11.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 3.83 kg |
| Volume (m3) | 0.1376865 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 2830 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 3000:1 |
| Ekranas | 3440 x 1440 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Pasukimo kampo ribos | 180 ° |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Pasukimas | No |
| Skydelio tipas | VA |
| HD tipas | WQHD |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| USB prievadų kiekis | 6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 346B1C/00 |
| Gamintojo prekės serija | B Line |
| Nemirgantis | Yes |
| Aukščio reguliavimas | 18 cm |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Posvyrio kampas | -5/30 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 21:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 80M:1 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Garsiakalbių kiekis | 5 W x 2 |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Producer | Philips |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.