Philips | 32M2N8900/00 | 32 | OLED | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
Prekės kodas: @1976565
751,32 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 840.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 13.67 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Net weight | 9.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Plastic (No PET) | 820.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.02 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Gaminio spalva | White |
| Skydelio tipas | OLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32M2N8900/00 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 32 col. |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















































































































































































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.