Philips | 32B1U3900/00 | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 905.00 mm
    Gross height (mm) 204.00 mm
    Gross weight 10.89 kg
    Gross width (mm) 528.00 mm
    Net weight 7.79 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2600.00 g
    Plastic (No PET) 500.00 g
    Tare weight (kg) 3.10 kg
    Volume (m3) 0.10 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 3840 x 2160 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 350 cd/m²
    Connectivity HDMI, DisplayPort, USB
    Pasukimas Yes
    Skydelio tipas VA
    Foninio apšvietimo tipas W-LED system
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 4 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 32B1U3900/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz
    Aukščio reguliavimas Yes
    Matymo kampas, horizontalus 178 °
    USB-C Yes
    USB-C maitinimo tiekimas 90W