Philips | 27M2N3501PA/00 | 27 ” | Fast IPS | Quad HD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 139.00 mm
    Gross height (mm) 455.00 mm
    Gross weight 8.39 kg
    Gross width (mm) 730.00 mm
    Net weight 5.66 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2184.00 g
    Plastic (No PET) 546.00 g
    Tare weight (kg) 2.73 kg
    Volume (m3) 0.05 m³
    Producer Philips
    Palette Qty 40 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    HD tipas Quad HD
    Connectivity HDMI, DisplayPort, Headphone output
    Matmenys su stovu 61.4 x 51.9 x 26.1 cm
    Pasukimas Yes
    Gaminio spalva White
    Skydelio tipas Fast IPS
    Foninio apšvietimo tipas W-LED
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27M2N3501PA/00
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 260 Hz