LG | 27BA45U-B | 27 ” | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 270.00 mm
    Gross height (mm) 560.00 mm
    Gross weight 8.80 kg
    Gross width (mm) 650.00 mm
    Net weight 6.80 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1600.00 g
    Plastic (No PET) 400.00 g
    Tare weight (kg) 2.00 kg
    Volume (m3) 0.10 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer LG
    Palette Qty 20 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 3840 x 2160 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    HD tipas UHD
    Ekrano paviršius Anti-Glare
    Connectivity HDMI, DisplayPort, Headphone Out
    Matmenys su stovu 61.35 x 53.92 x 25.32 cm
    Pasukimas Yes
    Gaminio spalva Black
    Skydelio tipas IPS
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 5 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27BA45U-B
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz