Philips | 242S1AE | 23.8 ” | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Prekės kodas: @1972529
124,66 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 620 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross weight | 7.7 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Net weight | 4.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 3.08 kg |
| Volume (m3) | 0.047988 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 3000 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 242S1AE |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare, 3H, Haze 25 % |
| HD tipas | FHD |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1000:1 |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Nemirgantis | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Kabeliai pridėti | VGA cable, HDMI cable, DP cable, Audio cable, Power cable |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Pasukimas | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Posvyrio kampas | -5/25 ° |
| Sukiojimas | Yes |
| DVI-I prievadų kiekis | 1 |
| Pasukimo kampas | -90/90 ° |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 50 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.











































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.