PETKIT YumShare Dual-hopper 2 Automatic Feeder with Camera | Capacity 5 L | Material ABS, 304 stainless steel | White
Prekės kodas: @1980213
162,96 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross weight | 3.25 kg |
| Gross width (mm) | 355 mm |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 715 g |
| Plastic (No PET) | 35 g |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Volume (m3) | 0.050623 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | PETKIT |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | YumShare Dual-hopper 2 Automatic Feeder with Camera |
| Kitos savybės | Meet the upgraded automatic pet feeder with an AI camera. It recognizes every cat in multi-pet homes and offers 24/7 monitoring with precise meal tracking. Enjoy every playful glance, curious sniff, and quiet mealtime moment, feeling closer to your cats even when you can’t be there. |
| Medžiaga | ABS, 304 stainless steel |
| Talpa | 5 l |
| Svorio jutiklis | No |
| Specialios funkcijos | Scheduled Meals Per Day: 1-10 meals; Portions Per Meal: 1-10 portions in each hopper; Scope of Application: Cats and small-breed dogs; App Connection: 2.4 & 5GHz Wi-Fi |
| Gaminio spalva | White |
| Gaminio tipas | Automatic Feeder |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.